Liverpooli ka gati 32 milionë euro për yllin e Premierligës

Klubi i Liverpoolit është shumë i vendosur për ti siguruar shërbimet e yllit të Leeds Unitedit, Raphinha, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Madje sipas mediave angleze ‘The Reds’ kanë gati 32 milionë euro për mesfushorin brazilian. Raphinha në 30 paraqitje me Leedsin ka shënuar 6 gola dhe ka regjistruar 3 asistime. Deri me tani Liverpooli ka transferuar Ibrahima Konaté nga skuadra e RB Leipzig dhe Raphinha…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker