Milot Rashica mungon në stërvitje, kjo është arsyeja!

Kombëtarja e Kosovës nesër do të zhvillojë miqësoren me San Marinon. Tashmë, djelmoshat e Kombëtares sonë kanë filluar edhe stërvitje para kësaj ndeshje testues, ku sot nuk u paraqit Milot Rashica. IndeksOnline mëson se Rashica ka pësuar një lëndim në këto stërvitje dhe nuk do të paraqitet në ndeshjen e nesërme. Nuk dihet ende se për çfarë lëndimi bëhet fjalë, por do t’ju mbajmë të informuar për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker