Zyrtare: UEFA zbulon formacionin më të mirë të Ligës së Kampionëve për këtë sezon

Shtëpia më e madhe e futbollit në Evropë, UEFA, e ka zbuluar formacionin më të mirë të Ligës së Kampionëve për këtë sezon, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në listën prej 23 futbollistëve padyshim se lojtarët Chelsea dominojnë, pasi e mposhtën Manchester Cityn në finale dhe e fituan Champions League për edicionin 2020/2021. Mendy, Azpilicueta, Rudiger, Chilwell, Jorginho, Mount dhe Kante janë futbollistët…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker