“Agim Bahtiri e fiton Mitrovicën edhe pa parti”

Kur është diskutuar për rolin e kandidatëve dhe partive, Vehbi Kajtazi ka thënë se kandidatët si personalitete lokale kanë ndikim të veçantë.

“Agim Bahtiri fiton pa parti në Mitrovicë”, ka thënë Vehbi Kajtazi.

Në tv Dukagjini edhe analisti Astrit Gashi ka thënë se VV pritet ta fitoj lehtësisht Mitrovicën, madje ai ka thënë se Agim Bahtiri do të fiton pa balotazh.

Ende nuk dihet nëse Agim Bahtiri do të jetë i propozuari i LVV-së për kryetar të Mitrovicës.

Në opinion po përmendet edhe emri i deputetit Armend Muja si kandidat për kryetar.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!