Dardanët të gatshëm për miqësoren kundër San Marinos

Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar sot stërvitjen e fundit para miqësores së parë kundër San Marinos, e cila zhvillohet nesër në orën 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet. Në stërvitjen e sotme kanë qenë të pranishëm edhe dy prurjet e reja, Astrit Selmani dhe Bashkim Ajdini. Atyre mirëseardhje u ka shprehur përzgjedhësi Bernard Challandes, teksa duke pasur parasysh se në fundjavë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker