E papritur: Manchester City i vihet pas yllit të Barcelonës

Barcelona dhe Sergi Roberto janë gjithnjë e me afër ndarjes, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo, pasi katalunasit dëshirojnë ti ofrojnë vetëm një vit kontratë dhe me ulje page spanjollit. Për shërbimet e Robertos raportohet se interesim ka shprehur klubi i Manchester City. ‘Qytetarët’ janë gati për ta transferuar mesfushorin spanjoll, i cili me parë ka punuar me Pep Guardiolan në Barcelonë./

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker