Kush e kupton më së miri Sara Hoxhën?

 

Sara Hoxha, partnerja e reprerit të mirënjohur, Ledri Vula duket se ka një person që e kupton shumë mirë atë.

Ajo përmes një instastory është pyetur nga një fans i saj se ” a fol ndonjëherë me vetën”, ndërsa Sara iu është përgjigjur se bisedon.

”Kënqem. Më kupton më mirë se çdo kush”, iu është përgjigjur Sara pyetjes së fansit.

Ndryshe, Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë prindër të një vajze me emrin Poem Blu, e cila ka ardhur në jetë më 14 dhjetor të vitit të kaluar./21Media

The post Kush e kupton më së miri Sara Hoxhën? appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker