Nuk ndalet Vedat Muriqi, i shënon edhe golin e katërt San Marinos

Kombëtarja e Kosovës në futboll dhe ajo e San Marinos po luajnë aktualisht një ndeshje miqësor, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, Kosova e ka realizuar edhe golin e katërt. Përsëri ka shënuar sulmuesi i Lazios, Vedat Muriqi. Muriqi golin e katërt personal e realizoi në minutën e 76’ nga penalltia./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker