Osmani s’ia vazhdoi kontratën Walkerit, Gjoshi: Njerëzit në krye të shtetit s’i lidhë asgjë me historinë e Kosovës

Gjoshi në një postim në Facebook i ka kërkuar falje Ëalkerit, duke thënë se në krye të shtetit të Kosovës ka njerëz që janë aksidentalisht aty, shkruan Rahoveci INFO.

Madje ka thënë se të njëjtit nuk i lidhë gati asgjë me historinë e Kosovës.

“Ju kërkojmë ndjesë z. Ëalker, sepse momentalisht dhe aksidentalisht janë disa njerëz në krye të shtetit që nuk i lidhë gati asgjë me historinë e Kosovës”, ka shkruar Gjoshi. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker