​Inzaghi – Inter, vijnë zhvillime të reja nga Italia

Simone Inzaghi dhe presidenti i Lazios Claudio Lotito thuhet se kanë arritur një marrëveshje për shkëputjen e kontratës dhe ai do të zyrtarizohet se trajner i Interi të enjtën Presidenti Lotito duhej t’i jepte trajnerit të drejtën për të zyrtarizuar lëvizjen e Simone Inzaghit në Inter dhe “La Repubblica” raporton se palët më në fund kanë gjetur një zgjidhje ekonomike.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker