​Krerët e FFK-së vizituan Kombëtaren U21

Presidenti Agim Ademi dhe nënkryetari Bakir Burri kanë vizituar sot Kombëtaren U21 në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas. “Dardanët” e rinj tash e disa ditë janë duke u përgatitur për ndeshjen e parë kualifikuese për Evropianin 2023 kundër Andorrës, e cila zhvillohet më 8 qershor në stadiumin “Fadil Vokrri”. Gjatë kësaj vizite presidenti Ademi ju uroi mirëseardhje lojtarëve të rinj që kanë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker