Feraj i VV-së i del kundër Kurtit, kërkon njohje para dialogut me Serbinë

Kundërshtimi i tij ka të bëj me çështjen e dialogut, çështje kjo për të cilën ai spo pajtohet me qeverinë, shkruan Rahoveci INFO.

Sipas Ferajt, para dialogut, duhet njohje mes Kosovës dhe Serbisë.

“NJOHJA, PARA DIALOGUT!”, ka shkruar ai. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!