Fjalët e para të Ancelottit pas kthimit në Madrid

Carlo Ancelotti është zyrtarizuar si trajner i Real Madrid. Italiani ka firmosur për tre vite dhe të mërkurën do të prezantohet nga ora 18:00. Ai edhe do të flasë për mediat gjerë e gjatë, për të zbuluar më shumë përse vendosi të largohet nga një projekt që ka nisur vet te Evertoni, për t’u kthyer te një skuadër që ka nevojë për revolucion. Carlo ka falënderuar tifozët e Everton, derisa ua bëri me…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker