Cristiano në Madrid? Përgjigjet Ancelotti

A do të kthehet Cristiano Ronaldo në Real Madrid? Kjo është pyetja që i është bërë Carlo Ancelottit në ditën e parë si trajner i Real Madridit. Italiani, hezitoi të flasë lidhur me këtë, duke thënë se duhet respektuar lojtari dhe klubi në të cilin gjendet, derisa dha sinjale se CR7 i takon të kaluarës. “E kam përzemërt Cristianon, por nuk më pëlqen të flas për lojtarët e klubeve tjera”…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker