Franca dyfishon epërsinë ndaj Uellsit, Griezmann realizon gol të ‘çmendur’

Kombëtarja e Frances dhe ajo e Uellsit po luajnë momentalisht një takim miqësor në prag të fillimit të Kampionatit Evropian ‘2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në sfidën që po zhvillohet në ’Allianz Riviera’, kombëtarja e Francës e ka dyfishuar epërsinë në minutën e 48’. Golin e dytë për francez e ka realizuar sulmuesi i Barcelonës, Antoine ./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker