Franca tregon ‘dhembët’ para fillimit të Kampionatit Evropian

Kombëtarja e Francës e ka mposhtur lehtësisht Uellsin, në takimin miqësor të luajtur në prag të fillimit të Kampionatit Evropian ‘EURO2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Francezët kanë triumfuar me rezultat 3-0, në sfidën e zhvilluar në stadiumin ‘Allianz Riviera’ në Nicë. Golat për ‘Gjelat’ i realizuan Kylian Mbappe (35’), Antoine Griezmann (48’) dhe Ousmane Dembele (79’). Miqësoren e radhës para…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker