Kylian Mbappe kalon Francën në epërsi

Kombëtarja e Frances dhe ajo e Walesit po luajnë momentalisht një takim miqësor në prag të fillimit të Kampionatit Evropian ‘2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në sfidën që po zhvillohet në ’Allianz Riviera’, kombëtarja e Francës ka kaluar në avantazh në 34’. Golin për francez e ka realizuar sulmuesi i PSG-së, Kylian Mbappe./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker