Lojtarët e ardhshëm të Barcelonës shënojnë gol fantastik për Holandën

Holanda dhe Skocia po luajnë aktualisht një ndeshje miqësore në prag të fillimit të Kampionatit Evropian, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estádio Algarve’, kombëtarja e Holandës e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 17’. Golin për holandezët e ka realizuar Memphis Depay, i cili u asistua nga Georginio Wijnaldum. Të dy këta lojtarë në ditët në vazhdim pritet të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker