Rikthim i hidhur i Benzemas në kombëtaren e Francës, humbet penalltinë

Kombëtarja e Frances dhe ajo e Walesit po luajnë momentalisht një takim miqësor në prag të fillimit të Kampionatit Evropian ‘2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në sfidën që po zhvillohet në ’Allianz Riviera’, Karim Benzema e ka humbur penalltinë në minutën e 27’. Sulmuesi i Real Madridit u rikthye në kombëtaren franceze pas afro 6 viteve dhe humbi penalltinë./Gazeta Rahoveci INFO/ Benzema misses the penalty…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker