Chelsea i kënaqur me Brojën, i ofron rinovimin dhe rikthimin në Londër

Me 11 gola në 36 ndeshje në kampionatin holandez me Vitessen, Armando Broja ka tërhequr vëmendjen e trajnerit të Chelsea-t, Thomas Tuchel, që duket se ka vendosur të rikthejë në “Stamford Bridge” sulmuesin e kombëtares shqiptare. Olivier Giroud ka vendosur të largohet pasi i përfundoi kontrata dhe Tammy Abraham nuk gëzon besimin e trajnerit gjerman, i cili e ka aktivizuar shumë pak gjatë këtyre…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker