Gaxheri ua kujton Vjosa Osmanit e Donika Gërvallës kohën kur ishin në LDK

Kjo fotografi ishte bërë në vitin 2014,  gjatë fushatës në Komunën e Istogut.

“Tubimi elektoral ne Istog, gjithë Istogu dhe gjithë Kosova ne rrugën e Dr. Ibrahim Rugovës”, kishte shkruar Gaxheri.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!