Interi zyrtarizon pasuesin e Contes, Simone Inzaghi firmos për 2 vite!

Te Interi mbyllet përfundimisht epoka Antonio Conte dhe nis një erë e re. Simone Inzaghi është zyrtarisht trajneri i ri i skuadrës zikaltër, me 45-vjeçarin që pason kështu Conten dhe i jepet mundësia për të drejtuar kampionët e Italisë pas punës së shkëlqyer që bëri te Lazio gjatë 5 viteve që drejtoi bardhekaltrit si trajner i parë. Simone Inzaghi sëbashku me stafin e tij mbrriti paraditen e kësaj…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker