Lajçak flet për takimin me Vuçiqin: Pati diskutime “të thella” për dialogun

Lajçak me anë të një postimi në Twitter ka thënë se në takim është folur për takimin e radhës në kuadër të dialogut, shkruan Rahoveci INFO.

Diskutimit me Vuçiqin, ai i është referuar si “i thellë”.

“Në diskutime të thella me presidentin e Serbisë për takimin e radhës në kuadër të dialogut dhe çështje tjera”, ka shkruar ai. /Rahoveci INFO/

 

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker