Martinez: De Bruyne do mungojë një apo dy ndeshjet e para

Prezenca e Kevin De Bruyne në Kampionatin Europian nuk është në rrezik, megjithatë fantazisti belg pritet të humbë një apo dy ndeshjet e para për shkak të një dëmtimi të rëndë në kokë. Futbollisti u përplas me mbrojtësin gjerman Antonio Rudiger, në finalen e Ligës së Kampionëve mes Chelsea-t dhe Manchester City-t dhe trajneri Roberto Martinez pranon se nuk është rikuperuar plotësisht dhe se…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker