Ramos bën valixhet gati, ja shkaqet e divorcit me Realin e Madridit

E ardhmja e Sergio Ramos pritet të jetë larg Realit të Madridit. Lajmin e konfirmon e përditshmja spanjolle “AS”, që raporton për një krisje totale mes kapitenit të Los Blancos dhe presidentit Perez, aq sa ky i fundit nuk i ka bërë asnjë ofertë për rinovim. Me afrimin e 28-vjeçarit David Alaba, madrilenët kompletuan sërish repartin e prapavijës, duke i dërguar njëkohësisht një tjetër sinjal…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker