Vazhdon katandisja e LDK-së!

Shkruan: Florim ZEQA Thonë fjala e nxjerrë fjalën, shkrimi i paraprinë shkrimit, kështu që nganjëherë edhe pa dashjen tonë, spontanisht detyrohemi të reagojmë ndaj zhvillimeve në skenën politike kosovare. Ringritja e LDK-së nuk do të jetë e lehtë dhe as e shpejtë! Pas katandisjes së gjatë dhe debaklit që e pësoj në zgjedhjet e 14 […]

The post Vazhdon katandisja e LDK-së! appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker