​Real Madridi ka nisur organizimin për lamtumirën madhështore të Sergio Ramosit

Real Madridi tashmë është duke e përgatitur lamtumirën me Sergio Ramos. Kjo është deklaruar nga gazeta “ABC” e cila shpjegon se Florentino Pérez do të flasë me lojtarin për të organizuar lamtumirën e kapitenit të Real Madridit. Sipas kësaj gazete, klubi spanjoll dëshiron t’i japë lamtumirën lojtarit që ka mbi vete 22 tituj të fituar në Real Madrid dhe për të lënë derën e hapur për kthimin e tij.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker