Al-Khelaifi, i prerë: Askush s’mund të na ndajë nga Mbappe dhe Pochettino

Nasser Al-Khelaifi i bën gjërat të qarta. Mbi të ardhmen e Mbappésë, Neymarit dhe të Pochettinos. Presidenti i Paris-Saint, në një intervistë për “L’Equpie”, flet për të ardhmen e afërt të klubit, që mbështetet te dyshja e famshme e sulmit. “Dua të jem i qartë: Mbappé do të qëndrojë, ne nuk do ta shesim kurrë, por gjithashtu nuk do të mund të largohet falas. Barcelona u përpoq deri në momentin e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker