Muma dhe Dafina Zeqiri sjellin remix-in e këngës “Pa ty”

 

Dafina Zeqiri dhe Muma e kanë publikuar me videoklip remixin e këngës “Pa ty”, shkruan Rahovci.info.tv

Teksti është shkruar nga Endrit Mumajesi apo që njihet si Muma i cili edhe e interpreton këngën, kurse muzika dhe aranzhimi është realizuar nga Cricket.

Ky projekt nga dyshja është publikuar edhe me videoklip. Kujtojmë se ky është bashkëpunimi i parë i Mumës dhe Dafinës./21Media 

The post Muma dhe Dafina Zeqiri sjellin remix-in e këngës “Pa ty” appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker