Premtimet e harruara!

Shkruan: Florim ZEQA Jam nga ata që për 10 vite rresht e kam kërkuar ndryshimin duke e kritikuar ashpër klasën politike në pushtet dhe opozitë. Nuk i kam ndarë në kritika opozitën nga pozita, për shkak se pushtetin e kanë pasur vijë ndarëse, e jo interesin e qytetarëve. Klasa politike e pasluftës dallon për nga ngjyrat […]

The post Premtimet e harruara! appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker