Hiqet dilema: Ja në sa ora do të zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Guinesë

Kombëtarja e Kosovës në futboll nesër do ta luaj ndeshjen e parë miqësore në Turqi kundër Guinenës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas shumë dilemave për orarin se kur do të luhet kjo përballje, tashmë është mësuar edhe zyrtarisht se kur do të zhvillohet kjo sfidë. Ballafaqimi i Kosovës me Guinenë do të luhet nesër nga ora 16:00 sipas kohës lokale në Kosovë. Ky duel do të zhvillohet në stadiumin “Arslan…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker