Kjo është arsyeja pse Kosova po luan me ekipin e dytë ndaj Guinesë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes miqësore që po zhvillohet ndërmjet Kosovës dhe Guinesë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Të dy këto kombëtare kanë shkuar në pushim prej 15 minutave me rezultat të barabartë 0-0. “Dardanët” në këtë takim po paraqitën me ekipin e dytë. Kjo pasi trajneri Bernard Challandes ka vendosur që ti jap hapsirë futbollistëve që luajnë në Superligën e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker