Kurti pas vendimit për kriminelin Mlladiq: Serbia e fshehu dhe e portretizoi atë si hero

Kurti me anë të një postimi në Twitter ka thënë se Serbia e ka fshehur dhe portretizuar si hero Mlladiqin, shkruan Rahoveci INFO.

Siç është shprehur kryeministri, mohimi serb i krimeve të së kaluarës në Bosnje dhe Kosovë duhet të marrë fund.

“Serbia e fshehu dhe e portretizoi atë si një hero. Por ky vendim është një kujtesë se mohimi serb i krimeve të së kaluarës në Bosnje dhe Hercegovinë dhe Kosovë duhet të marrë fund”, ka shkruar ai. /Rahoveci INFO/

 

 

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker