Kurti të premten raporton para deputetëve për dialogun Kosovë-Serbi

Kështu është vendosur në mbledhjen e sotme të Kryesisë së Kuvendit.

Ushtruesja e detyrës së shefes së grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila në një konferencë për medie tha se kjo pikë do të jetë në seancën e rregullt të së premtes, ndërsa të hënën pritet të vazhdojë debati parlamentar për ekonominë.

Ajo tha se në debatin për dialogut do të diskutohet për marrëveshjet e arritura deri më tani dhe objektivët e së ardhmes.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!