Miqësorja Kosovë – Guine, Challandes sot teston futbollistët premtues

Pas dy fitoreve radhazi ndaj San Marimos dhe Maltës, Kombëtarja e Kosovës sot ballafaqohet me Guinenë, ndeshje kjo e cila zhvillohet në Turqi dhe starton nga ora 16:00. Për këtë ndeshje, trajneri Bernard Challandes ka ftuar lojtarë premtues, kryesisht nga Superliga e Kosovës për të cilët ka thënë se do të testohen për potencialin që mund të ofrojnë në të ardhmen për “Dardanët”.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker