Një hit tjetër është rrugës, Bardhi e Lumi po vijnë me diçka të re

 

Reperët Lumi B dhe Bardhyl Idrizi, i njohur me emrin skenik Bardhi, së shpejti do të sjellin projektin e tyre më të ri, bashkëpunim.

Kjo është bërë e ditur nga menaxheri i shumë prej artistëve të estradës, Jetmir Agaj.

Siç duket, vera do të jetë e nxehtë këtë vit, bashkëpunimet nga artistët nuk kanë të ndalur./21Media

The post Një hit tjetër është rrugës, Bardhi e Lumi po vijnë me diçka të re appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker