​Ikone kërkohet nga gjigandët evropianë

Skaudrat si Milani, Borussia Dortmund dhe Atletico Madrid janë në garë për të siguruar shërbimet e sulmuesit anësor të Lille, Jonathan Ikone, raporton “Calcio Mercato”. “Rossonerët” veçse kanë kontaktuar me agjentët e 23 vjeçarit për shërbimet e tij, po ashtu edhe Atletico ka filluar të tregoj interesim për Ikonen, por spekulohet se skuadra gjermane Borussia Dortmund është duke e kryesuar garën…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker