ARTMOTION RRËMBEN EDHE FUTBOLLIN FRANCEZ!!! 17 LIGAVE SPORTIVE I SHTOHET EDHE LIGUE 1!

Kompania më gjigante e Telekomunikacionit në vend Artmotion, nuk ka të ndalur! Këtë radhë për të gjithë adhuruesit e futbollit Francez, sjell ekskluzivitetin dhe emocionet e Kampionatit të Ligue 1 nga 7 Gushti në kanalet sportive të platformës, Art Sport! Nga 7 Gushti në shtëpitë e juaja Artmotion sjell magjinë e futbollit francez, League 1.Kampionati më emocional në Evropë vjen si dhuratë për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker