Flasin nga RTK-ja, tregojnë pse nuk do të transmetohet ndeshja në mes të Kosovës dhe Guineas

Radio Televizioni i Kosovës, të martën nuk do të transmetojë ndeshjen miqësore në mes të Kosovës dhe Guineas. Ani pse ka një kotratë për transmetimin e këtyre ndeshjeve, kjo e fundit nuk do të transmetohet ndërsa sipas drejtorit të RTK-së, Festim Kabashi kjo po ndodh për shkak se data për këtë ndeshje nuk është e caktuar në faqen zyrtare të ndeshjeve miqësore nga UEFA. Kështu të paktën ka…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker