Gramozi publikon një fotografi të rrallë të Fadil Vokrrit

Sot janë bërë tri vjet pa njërin nga futbollistët më të shquar shqiptarë Fadil Vokrri. E në trevjetorin e ndarës nga jeta të legjendës së futbollit shqiptar, djali i tij Gramz Vokrri ka kujtuar babin me një fotografi të veçantë. Ai ka ndarë një fotografi të rrallë nga fëmijëria ku shihet krah babait. Ndryshe Fadil Vokrri ishte njëri nga futbollistët më të mirë shqiptarë dhe më i merituari për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker