​Gundogan duke e pritur interesimin nga Barcelona

Mesfushori do të pezullojë bisedimet për një kontratë të re te Manchester City. Ilkay Gundogan do të pres që Barcelona të tregojë interesim serioz në të, para se të marrë ndonjë vendim mbi të ardhmen e tij te Manchester City, raporton “Sun”. Gundogan ka edhe dy vite të tjera të mbetura në kontratën e tij aktuale dhe City dëshiron që t’ia vazhdojë qëndrimin në klub duke i ofruar një kontratë të re…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker