Athletic Bilbao synon rikthimin e Javi Martinez, por oferta nuk bind!

Athletic Bilbao duhet të fitojë një betejë të vështirë në merkato për të rikthuer në shtëpi, Javi Martinez. Mesfushori spanjoll është lojtar i lirë që pas largimit nga Bayern Munich dhe tani po kërkon një destinacion të ri. Në “San Mames” ku shkëlqeu e presin me padurim por oferta e klubit për dy sezone dhe me pagë 4 milionë euro është e pamjaftueshme dhe konkurenca është e fortë.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker