Gjira bëhet pishman, i kërkon falje publikisht Melindës

 

Javë më parë e kishte kritikuar për projektin muzikor “Qa din ti”, ndërsa sot Gjira i kërkoi falje reperes Melinda Ademi.

Kënga “Qa din ti” e rikthehu në skenë Melindën pas vdekjes së nënës në muajin mars. Për projektin e Melindës, Gjira Kajtazi pati shkruar në rrjetet sociale:

Gjira sot ka zgjedhur t’i bëjë një kërkim falje publike Melindës.

“Të jesh e fort do të thotë edhe ti kërkosh falje një personi kur gabon. Këto ditë kam mendu për fjalët që i kam shprehë rreth Melindës. Melinda, më vjen keq që mora të drejtën me u përzi në veprimet tua. S’ka qenë qëllimi im me të lëndu ap me të ofendu në kohën më të vështirë të jetës tënde. Më fal nga zemra. Ky status vjen nga bindja e veprimit tim të gabuar. Për gjithë ata njerëz që kanë qenë pro apo kundër meje apo më kanë kërcënuar, nuk më interesojnë dhe s’kanë aspak ndikim”, ka shkruar Gjira në Instagram./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi)

The post Gjira bëhet pishman, i kërkon falje publikisht Melindës appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker