Kosova zhvillon seancën e fundit stërvitore para ndeshjes me Gambinë

Kombëtarja e Kosovës në futboll po zhvillon aktualisht seancën e fundit stërvitore para ndeshjes miqësore me Gambinë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Të pranishëm në stërvitje janë të gjithë lojtarët e ftuar nga trajneri, Bernard Challandes. Miqësorja mes “Dardanëve” dhe Gambisë do të luhet nesër (e premte) në qytetin e Sides në Turqi. Ky ballafaqim do të zhvillohet nga ora 19:00 sipas kohës lokale në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker