​Barcelona kontakton me Pellegrinin

Blaugranët” në kërkim të një mesfushori. Gjiganti katalunas Barcelona ka bërë një lëvizje për të nënshkruar me Lorenzo Pellegrinin, por për shërbimet e mesfushorit të Romës, në garë janë edhe skuadrat si Liverpooli dhe Atalanta, raporton “Mundo Deportivo”. Barça është në kërkim të përforcimeve në mesfushë, ku siç duket mesfushori Georginio Wijnaldum nuk do të nënshkruaj me ta…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker