Abdixhiku ia kthen Kurtit pas lutjes për të mos e rrëzuar: Ke me rrëzu veten

Abdixhiku i ka kërkuar Kurtit që të mos bëjë drama, meqenëse nuk është duke e “rrëzuar” askush dhe se ai do ta rrëzojë veten.“Mos bë drama kryeministër se nuk është tu të rrëzu kush. Edhe nëse ke me u rrëzu, ke me e rrëzu veten”, ka thënë Abdixhiku.

Ndryshe, Kurti ka pasur një lutje për deputetët e opozitës në fund të fjalimit të tij.Ai i ka lutur ata që të mos e rrëzojnë sërish nga pozita e të parit të ekzekutivit.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!