Barça bind edhe sulmuesin Depay, gjashtë futbollistë me valixhet gati

Vështirësitë ekonomike janë evidente edhe te Barcelona, që po punon për të ulur shpenzimet dhe njëkohësisht për të përforcuar organikën me sa më pak para. Pikërisht për këtë arsye drejtuesit e klubit katalanas kanë vënë në fokus futbollistët pa kontratë dhe pak ditë më parë prezantuan dy futbollistë të ardhur me parametra zero nga Manchester City, Sergio Aguero dhe Eric Garcia. Por nuk mbyllet me…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker