EKSKLUZIVE: Formacioni zyrtar i Kosovës për ndeshjen me Gambinë

Kombëtarja e Kosovës në futboll sonte do ta zhvilloj ndeshjen e fundit miqësore për muajin qershor, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. “Dardanët” do të ballafaqohen me Gambinë në stadiumin “Arslan Zeki Demiric Sports Complex” në qytetin Side të Turqisë. Ky takim nisë nga ora 19:00 sipas kohës lokale në Kosovë. Gazeta Rahoveci INFO ndodhet me ekipin kombëtar në Antalya dhe ka mësuar ekskluzivisht…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker