Fjalët e para të Almedës pasi lindi vajzën

 

Çifti i njohur, Almeda dhe Tolgahani më 8 qershor u bekuan me fëmijën e dytë. Familjes së tyre iu shtua një vajzë për të cilën çifti zgjodhi emrin Alina, shkruan Rahovci.info.tv

Kurse, sot përmes një postimi në instagram bukuroshja shqiptare ka falënderuar të gjithë ata që e uruan dhe i qëndruan afër.

Almeda falënderimin e ka bërë edhe në gjuhën turke dhe shqipe.

Kujtojmë që, Almeda Abazi-Sayisman dhe Tolgahan Sayisman janë martuar në vitin 2017, kurse, në vitin 2019 janë bërë prindër të djalit-Efehan. /21Media

The post Fjalët e para të Almedës pasi lindi vajzën appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker