Mbyllen 45 minutat e parë të ndeshjes mes Gambisë dhe Kosovës

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit miqësor që po zhvillohet ndërmjet Gambisë dhe Kosovës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 45 minutave të parë të dy kombëtaret kanë shkuar në pushim me rezultat të barabartë 0-0. “Dardanët” ishin më të mirë gjatë kësaj pjese, ku përveç posedimit të topit kishin edhe disa raste shënimi. Mundesinë më të mirë për kosovarët e pati Jetmir Topalli, por goditjën e tij e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker